“Otpad nije smeće – sve od tebe kreće”

16 Oct “Otpad nije smeće – sve od tebe kreće”

Suvremeno učilište u Splitu u suradnji s gradom Kaštela te općinama Lećevica i Muć u okviru projekta ” Otpad nije smeće – sve od tebe kreće” provodi edukativne radionice za djecu na temu odvajanja, prikupljanja i gospodarenja otpadom.

Cilj projekta je razvijanje ekološke svijesti kod djece i odgovornog ponašanja prema prirodi.

Predviđene su 44 radionice u kaštelanskim vrtićima te po 4 radionice u vrtićima općina Lećevica i Muć. Na radionici koja je organizirana u vrtiću Maslina u Kaštel Štafiliću  predavač Mate Herceg je djecu upoznao s odvajanjem i prikupljanjem otpada, a zabave i smijeha nije nedostajalo.

Pogledajte ove prekrasne mališane koji će vas sigurno podsjetiti da edukativno ne treba biti i dosadno te da otpad nije smeće! 🙂

Post A Comment