Za svaku ozbiljnu instituciju ili tvrtku od velikog je značaja nazočnost u medijima. Pravilo je da čega nema u medijima i ne postoji te da se informacija stvara sama tamo gdje se od informacije bježi. Iz tog razloga Suvremeno učilište školuje menadžere za odnose s javnošću.

Cilj programa je stjecanje temeljnih znanja i vještina u svezi organiziranja, vođenja i savjetovanja odjela za odnose s javnošću radi boljeg upoznavanja javnosti o pojedinim pitanjima, primjerice rada tvrtki, institucija, tržišta kapitala i novca, provođenje političih i reklamnih kampanja.

Program sadrži sljedeće kolegije:
  • Odnosi s javnošću i medijima
  • Komunikacijske vještine
  • Korporativne i interne komunikacije
  • Image i identitet
  • Organizacija ureda za odnose s javnošću
  • Management
  • Marketing
  • Event management

Program se temelji na praktičnim vježbama i radionicama. Školovanje za menadžera za odnose s javnošću namijenjeno je osobama koje već rade taj posao kao i onima koji se time žele baviti. Predavači su eminentni stručnjaci iz područja odnosa s javnošću.

Upisi u tijeku

• završena četverogodišnja srednja škola